KURUMSAL

Kayseri’nin İlk Ve Tek Boutıque Hoteli La Casa, 5 Yıldız Standartlarında Dekore Edilen Eşsiz Konfor Ve Huzur Ortamına Sahip 45 Lüks Odasıyla, Eğitimli Personeli Ve Maksimum Müşteri Memnuniyeti İçin Tüm Ayrıntıları Düşünülmüş Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Kayseri Turizmine Atılan Son İmzadır.

La Casa Boutique Hotel, Kayseri’nin Karakteristik Manzaralarına Ve Erciyes Dağı’nın Eşsiz Görüntüsüne Hâkim Konumuyla Ve Şehrin Alışveriş, Finans, Tarihi Ve Turistik Merkezlerine Yakınlığıyla Da Önemli Bir Konaklama Merkezi Durumundadır.

Hayalinizdeki Ev Olmaya Aday Tek Adres La Casa Boutıque Hotel, Tüm Mekânlarında Siz Misafirlerinin Hak Ettiği Huzur Ve Güveni Eşsiz Modernliği İle Taçlandırırken, Kayseri’de Hiçbir Otelde Bulunmayan Ve Sadece La Casa’ya Özel Tasarlanmış Odalarında Mükemmele Ulaşmak Adına Hiçbir Ayrıntıdan Kaçınılmamıştır.

Ayrıca Türkiye’de Çok Az Otelde Rastlanılan, Ultraviyole Işınlardan Geçirilmesi Yöntemiyle Su Arıtma Sistemi Misafirlerimizin Ve Personelimizin Sağlığı Göz Önünde Bulundurularak, Tüm Kullanım Alanlarında Hayata Geçirilmiştir.